BSc záróvizsga - MSc felvételi tájékoztató

2020. október 30.

Tisztelt Hallgató !

A 2020/21 tanév őszi félévében BSc tanulmányaikat várhatóan befejező hallgatók számára 2020. november 2-án (hétfőn) 17h15-18h között Teams live event formájában tájékoztatót tartunk a záróvizsgával és az MSc felvételivel kapcsolatos teendőikről.

A belépéshez szükséges link itt elérhető (kérjük, hogy töltse le előre magának, mert ha egyszerre nagyszámú hallgató fogja keresni ebben a hirdetményben, a honlap nagyon le fog lassulni).

A tájékoztatón fontos információk hangzanak el a záróvizsgára való felkészülésről és annak lebonyolításáról, a mesterképzésre történő jelentkezés feltételeiről és a kapcsolódó határidőkről.

Minden végzős hallgató számára feltétlenül javasoljuk a részvételt a tájékoztatón.

Az előadás anyaga letölthető innen.

Az alapképzést kiváló tanulmányi eredményekkel záró (pl. az IMSc programban résztvevő) hallgatóknak szóló tájékoztató itt olvasható.

Dr. Sujbert László
okt. dékánhelyettes