Elismerések március 15-e alkalmából

2016. március 16.

Négy műegyetemi oktató vehetett át magas állami kitüntetést a március 15-i nemzeti ünnep alkalmából.

Magyar Érdemrend Lovagkereszt polgári tagozat kitüntetésben részesült Charaf Hassan, a BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar, Automatizálási és Alkalmazott Informatikai Tanszék tanszékvezető egyetemi docense a mobilalkalmazások fejlesztésében elért, nemzetközi szinten is nagyra becsült eredményei, az ipar és a felsőoktatás tartalmas együttműködésének alakításában betöltött meghatározó szerepe, valamint az informatikai oktatás fejlesztésorientált és hallgatóközpontú kialakításáért szolgáló munkája elismeréseként.

Széchenyi-díjban Monostori László, Magyar Érdemrend Tisztikereszt polgári tagozat Petró Bálint, Magyar érdemrend Lovagkereszt polgári tagozat Dúll Andrea Magdolna részesült.

Gratulálunk!

Forrás. bme.hu