Deep Learning nagykövet lett a TMIT oktatója

2017. október 31.

A VIK oktató-kutató munkatársa, Dr. Gyires-Tóth Bálint (TMIT) felkérés alapján elnyerte az NVidia Deep Learning Institute (DLI) Certified Instructor és University Ambassador címeket.
Az NVidia Deep Learning Institute (DLI) kutatóknak, fejlesztőknek és adattudósoknak gyakorlatorientált feladatokat és oktatási anyagokat nyújt mély tanulás témakörben. A DLI keretein belül a mély neurális hálózatok használatát egyéni laborfeladatokon és minősített oktatók által vezetett workshopokon keresztül lehet megismerni. Az oktatás a legújabb deep learning szoftveres és hardveres eszközök segítségével folyik.
Dr. Gyires-Tóth Bálint NVidia DLI egyetemi nagykövetként az egyetem polgárainak (hallgatóknak és oktatóknak egyaránt) ingyenes workshopokat fog tartani mély tanulás témakörben. Időpontok és a részletek várhatóan 2018 elején kerülnek meghirdetésre. Gratulálunk!