„DRÓN ALAPÚ SZOLGÁLTATÁSI KONCEPCIÓK” ötletpályázat

2022. szeptember 5.

A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem és a Széchenyi István Egyetem, a Magyarországi Drón Koalíció és a HungaroControl Magyar Légiforgalmi Szolgálat Zrt. közreműködésével ötletpályázatot ír ki Magyarországon felsőoktatási képzésben résztvevő hallgatók számára, akik a pilóta nélküli légijárművek, avagy a drónok társadalmi és gazdasági problémáira nyújthatnak be javaslatokat.

A kor jelentős technológiai fejlődése rengeteg lehetőséget teremt a drónok terén arra, hogy mindennapi életünket és a munkafolyamatokat olyan funkciókkal egészítse ki, amik jelentősen megkönnyítik azokat. Az üzleti szereplők számára pedig egy új megközelítést, “dimenziót” nyithat, amely új termékekben, szolgáltatásokban manifesztálódhat.

Határidő: 2022. szeptember 12.

Pályázati felhívás

PPT sablon