Gratulálunk!

2023. augusztus 21.

Vitályos Eszter, a Kulturális és Innovációs Minisztérium miniszterhelyettese és Závogyán Magdolna kultúráért felelős államtitkár 2023. augusztus 20-a alkalmából Magyar Érdemrend parancsnoki keresztet, Magyar Érdemrend tisztikeresztet, Magyar Érdemrend lovagkeresztet, Magyar Arany Érdemkeresztet, Magyar Ezüst Érdemkeresztet, Magyar Bronz Érdemkeresztet, Bánffy Miklós-díjat, Bessenyei György-díjat, Csokonai Vitéz Mihály-díjat, Martin György-díjat, Móra Ferenc-díjat, Népművészet Ifjú Mestere díjat, Népművészet Mestere díjat, Pauler Gyula-díjat, Pro Cultura Hungarica díjat, Szinnyei József-díjat adott át a Pesti Vigadóban, köztük a VIK oktatóinak is.

Kiemelkedő színvonalú munkája elismeréseként Magyar Érdemrend tisztikereszt polgári tagozat kitüntetésben részesült:

DR. RENCZ MÁRTA villamosmérnök, a Magyar Tudományos Akadémia doktora, a
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem professor emeritusa,

DR. TELEK MIKLÓS villamosmérnök, a Magyar Tudományos Akadémia doktora, a
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kara
Hálózati Rendszerek és Szolgáltatások Tanszékének egyetemi tanára, az Eötvös Loránd
Kutatási Hálózat-Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Informatikai
Rendszerek Kutatócsoportjának vezetője,

Magas színvonalú munkájáért Magyar Érdemrend lovagkereszt polgári tagozat kitüntetést vehetett át:

DR. FRIEDL KATALIN matematikus, a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi
Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kara Számítástudományi és Információelméleti
Tanszékének egyetemi docense,

DR. LENGYEL LÁSZLÓ, a Magyar Tudományos Akadémia doktora, a Budapesti Műszaki
és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar Automatizálási és
Alkalmazott Informatikai Tanszékének tanszékvezető-helyettese, egyetemi tanár.

Forrás: https://librarius.hu/2023/08/20/mar-elerheto-az-allami-muveszeti-es-tudomanyos-dijazottak-listaja/