Jubileumi oklevelek átadása 20240528

2024. május 16.

Közel 250 hallgatónk veheti át jubileumi oklevelét a május 28-án (kedd) 11.00 órakor kezdődő ünnepségen.

Tisztelt Mérnök Úrhölgy / Úr!

Örömmel értesítem, hogy a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Karának Tanácsa 50/60/65/70/75 évvel ezelőtt szerzett mérnöki oklevele elismeréséül

jubileumi diplomát

adományozott Önnek.

A díszoklevél átadására 2024. május 28-án (kedd) 11:00 órakor kerül sor a BME Központi épület aulájában.
(1111 Budapest, Műegyetem rkp. 3. K. épület)

Az ünnepségre családtagjaival együtt tisztelettel meghívom.

Dr. Charaf Hassan s.k.

A rendezvénnyel kapcsolatos technikai információk:

• A hozzátartozóknak – korlátozott számban – az Aula hátsó széksoraiban, illetve a Díszteremben tudunk ülőhelyet biztosítani, ahol kivetítéssel követhetik az eseményeket. Kérjük, hogy helyüket 10:45-ig elfoglalni szíveskedjenek.

• A jubileumi diplomák átadásakor a kitüntetettekről fotó készül, mely elérhető lesz a https://foto.bme.hu oldalon
  • A rendezvényen a diploma átvételéhez fehér kesztyűt biztosítunk, ezt kérjük távozáskor hagyják ott a széken.
  • A helyszínen át nem vett oklevelek a Kar Dékáni Hivatalában vehetők át 2024. június 3. után (1117 Budapest, Magyar tudósok krt. 2., Q épület, B szárny, magasföldszint 18.), illetve utánvétellel postázzuk, ha nincs mód a személyes átvételre.