Kari Tanács ünnepi ülése 2011. december 13.

2011. december 15.

Professor emeritus címben részesültek:

Dr. Arató Péter (IIT), Dr. Selényi Endre (MIT), Dz. Zólomy Imre (EET), Dr. Zombory László (SZHVT)

Egyetemi docensi kinevezést vett át:

Dr. Horváth Gábor (HIT), Dr. Illés Balázs György (ETT), Dr. Márki Ferenc (HIT), Dr. Varga Pál (TMIT), Dr. Zsóka Zoltán (HIT)

Pro Facultate elimerésben részesült:

Dr. Rózsa Pál (posztumusz), Gajdos Sándorné, Dr. Lajtha György, Dr. Nagy István, Dr. Schmidt István

Dékáni Dicséretben részesült:

Azary Orsolya (DH), Bacsa László (MTTI), Balássy György (AAIT), Dr. Berényi Richárd (ETT), Dr. Charaf Hassan (AAIT), Dudás Levente (SZHVT), Ekler Péter (AAIT), Dr. Flesch István (TMIT), Fördős Gergely (IIT), Garancsy Teodóra (ETT), Dr. Gyimóthy Szabolcs (SZHVT), Dr. Henk Tamás (TMIT), Jeszenszky Balázs, Kovács Zoltán (EET), Kővári Bence (AAIT), Mahó Zoltánné (HIT), Marosy Gábor (EET), Molnár Mária (MIT), Paranainé Barti Ilona (DH), Dr. Rövidné Bogáry-Mészöly Ágnes (AAIT), Sillye Ferencné (TMIT), Sódor Bálint� (IIT), Szabó Zoltán (AAIT), Varga György (HIT),, Dr. Zoltán István (MIT)

Elimerő oklevelet vett át a SPOT Fotókör, a Budavári Schönherz Stúdió, Szent Schönherz Lovagrend.

Kari BME A kategóriás ösztöndíjban részesült hallgatók:

Csorba János, Ferencz Bálint, Ludányi Ákos, Sipos István Róbert, Szajkó Anikó, Sztruhár Norbert

A kitüntetett kollegáknak gratulálunk!