Lányok Napja 2018

2018. március 28.

Kedves Középiskolás!

Köszönjük, hogy jelentkeztél a BME Lányok Napja programra.

Kérjük, hogy 8.45-ig érkezz meg a BME Q épület aulába, melynek címe 1117 Budapest, Magyar tudósok krt. 2..

A Q épületünk egy hatalmas, két szárnyú épület, megtalálásában a következő Instagram fotó segít.

Bármilyen tömegközlekedési eszközzel a Petőfi híd budai hídfőjénél kell leszállni. BKV járatok: 4, 6 villamos, 212-es busz.

A tömegközlekedési járatok a Goldmann György tér közelében állnak meg. A Duna felé nézve jobb kéz felé (déli irányba) indulj, az aluljárón, majd az Egyetemisták parkján keresztül éred el a Magyar tudósok körútját (kb. 100m). Itt jobbra fordulva egy körútszerű úton haladunk el a baloldalon lévő Q2 épület (MTA kutatóközpontja) előtt, majd a Q épület előtt következik.

A program 9.00-kor kezdődik a Q épület Simonyi teremben, s 14.00 -14.30-kor végződik a K épület díszteremben.

Amennyiben végzünk díszteremben lévő programmal, készítsetek fotót és szelfiket a díszterem külső erkélyről, ahonnan gyönyörű kilátás nyílik a Dunára! Ne felejtsétek: #BME , #BMEVIK!

Telefon: 463 1555, e-mail: pro2@mail.bme.hu

BME Program