Áramszünet 2023 nyár

VILLAMOS NYÁRI KARBANTARTÁS

Módosítás

2023. június 29.

A BME Kancellária, Vagyongazdálkodási Igazgatóság közreműködésével az egyetem villamos hálózatán ütemezett karbantartási munkálatok lesznek az egyetem valamennyi épületében, melynek idejére a villamos hálózatot az alábbiak szerint lekapcsoljuk.

A kivitelezési munkák teljesítése során az alábbi épületekben, a belső hálózaton a jelzett időszakon belül teljes áramellátási szünettel járó munkavégzés történik az alábbiak szerint:

2023. július 9. vasárnap, 8:00 – 17:00

BME történelmi kampusz teljes területe, valamint a Kármán T. Kollégium, Martos F. Kollégium, Vásárhelyi P. Kollégium, Stoczek u. konyha és Bertalan L. u. raktárépület.

Érintett épületek: A, V1, R, T, H, E, Z, AE, D, DCS, TR oktató reaktor, ST, ÉL-Sport, G, CH, K, Könyvtár, MM, MG, MT, HŐ, L, F, FA, RA.

2023. július 15. szombat, 8:00 – 17:00

Érintett épületek: MM-MG, MT, HŐ és L, Vásárhelyi Pál kollégium, Martos F. Kollégium, Bertalan L. u. raktárépület, Stoczek konyha.

2023. július 29. szombat, 8:00 – 17:00

Érintett épületek: ÉL épület, Sportközpont, AE, R, Z, D, DCS, TR oktató reaktor.

2023. augusztus 5. szombat, 8:00 – 17:00

Érintett épületek: A, V1, G, E, H, T, ST, J, I, Q, Kanadai jéghoki pálya

Biztonsági okokból ezúton hívjuk fel szíves figyelmüket arra, hogy a karbantartási munkálatok végeztével a hálózatot előzetes értesítés nélkül feszültség alá helyezzük!