Gratulálunk!

2023. július 17.

Nokia Bell Labs számára kiemelten fontos a magasan képzett, világszínvonalú szaktudással rendelkező szakemberek képzésének támogatása, aminek egyik fontos pillére a Nokia Young Scientist Award díj. Az Országos Tudományos Diákköri Konferencia (OTDK) Informatikatudományi és Műszaki Tudományok szekciójának előadásainak meghallgatása után a Nokia Bell Labs szakemberei kiválasztották azokat a munkákat, amelyek szakmailag és előadásmódban kiválóak, nemzetközi szintűek, ezáltal érdemesek a díjra. A Nokia budapesti székházában tartott július 5-i díjátadón, melyet élő közvetítés segítségével a külföldi Nokia szakemberek a világ minden tájáról nyomon követhettek, 8 BME hallgató, köztük 6 BME VIK hallgató mutatta be a munkáját, majd vette át a díjat.

Díjazott hallgatók 2023-ban:

BME VIK